Všetky kategórie
EN

Profil

Domov> O nás > Profil

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd. je high-tech podnik so zameraním na výskum, výrobu a predaj zdravých rastlinných extraktov. Je popredným svetovým dodávateľom extraktu zo ženšenu, schizandry a extraktu z rozmarínu.

Továreň sa nachádza v krásnej rieke Yiyang Zijiang – zóne ekonomického rozvoja Changchun, s celkovou stavebnou plochou viac ako 10,000 500 metrov štvorcových. V súčasnosti má viacero liniek na výrobu rastlinných extraktov s ročnou výrobnou kapacitou viac ako XNUMX ton.

Kvalita je miazgou podniku. s hlavnou obchodnou politikou „Technológia vytvára hodnotu, profesionálna kvalita odlievania“ spoločnosť Nuoz zaviedla prísny systém zabezpečenia kvality a sledovania kvality služieb. Prešiel certifikáciami FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC a ďalšími medzinárodnými autoritatívnymi certifikáciami. medzi nimi je Nuoz Biotech prvou spoločnosťou v Číne, ktorá získala organickú certifikáciu rozmarínu.

S cieľom lepšie kontrolovať kvalitu a realizovať sledovateľnosť produktov. Nuoz Biotech navštívil množstvo plantáží TCM a skúmal rastové návyky rôznych čínskych liekov. Nuoz založil organickú základňu rozmarínu v Hunane a organickú základňu schizandry v Jiline. bolo založených viac ako 1,000 4,000 hektárov základov na výsadbu rozmarínu a viac ako XNUMX XNUMX hektárov základov na výsadbu schizandry.

Nuoz Biotech sa zameriava na komplexné riešenie pesticídov, zmäkčovadiel, ťažkých kovov a PAH a iných škodlivých rezíduí v rastlinných extraktoch, čím poskytuje bezpečné, zdravé a prírodné produkty pre celé ľudstvo.

Horúce kategórie